Графік консультацій вчителів

                                                                                                                                       Директор ліцею

                                                                                                                                             «Ланжеронівський»

                                                                                                                                       Н.В. Савельєва                                                                                                                                                                                        


Графік

проведення вчителями індивідуальних додаткових занять та консультацій

на ІІ семестр 2020-2021 навчального року

П.І.Б. вчителя

Трива-лість/ хв

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

1

Александрова Л.М.

130


15.30-16.30

15.30-16.30

15.30-16.00


2

Алексеева Г.І.

130

14.30-15.40



14.30-15.40


3

Афтеній О.С.

150

14.30-15.30


14.30-15.30


14.30-15.30

4

Бакумова М.В.

135


14.30-15.40

14.30-15.45



5

Барбарій А.В.

130




14.30-15.35

14.30-15.35

6

Бендерська О.В.

40



14.30-15.10



7

Біда О.О.

45


14.30-15.15




8

Білосевич І.І.

110


14.30-15.25

14.30-15.25



9

Бондаренко Н.І.

65



14.30-15.35



10

Броска І.А.

105


14.30-15.30



14.30-15.25

11

Василенко О.М.

35





14.00-14.35

12

Волковська О.В.

105

14.30-15.20



14.30-15.25


13

Гетьманець І.М.

100


14.30-15.25



14.30-15.25

14

Гладишенко Т.П.

70

14.30-15.40





15

Данченко С.В.

150

14.30-15.30


14.30-15.30

14.30-15.00


16

Дожа І.О.

125


14.30-15.20

14.30-15.20


14.30-15.25

17

Дідук В.П.

145


14.30-15.20

14.30-15.20

14.30-15.15


18

Дімова Н.П.

85


14.30-15.10



14.30-15.15

19

Дубчак В.М.

140


14.00-14.50

14.00-14.50

14.00-14.40


20

Зотова І.П.

120


14.30-15.30

14.30-15.30



21

Іванова К.З.

90


14.30-15.15


14.30-15.15


22

Івашечкіна О.А.

125

14.30-15.35




14.30-15.30

23

Єрьоменко А.І.

50

14.30-15.20





24

Кришань Г.А.

120

14.30-15.30



14.30-15.30


25

Колісниченко О.Б.

100


14.30-15.20

14.30-15.20



26

Курилюк І.В.

30





15.30-15.00

27

Куріцева Н.П.

110


14.30-15.25

14.30-15.25



28

Ларіонова Г.В.

130

14.30-15.35




14.30-15.35

29

Малицька Т.А.

120


14.30-15.30


14.30-15.30


30

Мальцева Л.М.

160

14.30-15.30

14.30-15.30


14.30-15.10


31

Маркітан О.С.

90



14.00-14.45


14.00-14.45

32

Місержи М.П.

95


15.30-16.20


14.30-15.15


33

Найденко В.А.

45





14.30-15.15

34

Нікова Г.І.

30


15.30-15.00




35

Ні колова Г.Г.

90


14.30-15.15


14.30-15.15


36

Островська Д.О.

150

14.30-15.30


14.30-15.30


14.30-15.30

37

Прокопюк І.М.

105




14.30-15.25

14.30-15.20

38

Прокопів С.В.

120


15.30-16.00



14.30-15.30

39

Рогозянська О.С.

120


14.30-15.30


14.30-15.30


40

Струсь М.І

135

14.00-14.45



14.00-14.45

14.00-14.45

41

Скібінських І.С.

90

14.30-15.15



14.30-15.15


42

Ташогло Б.І.

45




14.30-15.15


43

Тєтєріна Т.Г.

130

14.30-15.20



14.30-15.20

14.30-15.00

44

Топал К.І.

105



14.30-15.20


14.30-15.25

45

Уперенко Н.М.

130


14.30-15.35


14.30-15.35


46

Федорець М.О.

45


14.00-14.45




47

Човган Ю.К.

150


14.30-15.30


14.30-15.30

14.30-15.00

48

Чернега Л.В.

130


14.30-15.15

14.30-15.15

14.30-15.10


49

Шугаєва Ю.І.

110


14.30-15.25


14.30-15.25


50

Цушко Л.О.

95



13.40-14.20


14.30-15.15

51

Гончарук О.Є.

30

14.00-14.30





52

Кривчун М.С.

100


14.30-15.20


14.30-15.20



















Заступник директора з НВР                             К.З. Іванова