2017-2018 навчальний рік
Результати участі учнів в районних, міських, обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році
Відбірковий (районний) тур |
Міський етап |
Обласний етап |
Регера Крус Хосе Денис, 11 клас, ІІІ місце з економіки |
|
Регера Крус Хосе Денис,
11 клас, І місце з іспанської мови |
Карпенко Ніколіна,
11 клас, ІІІ з географії |
Карпенко Ніколіна, 11 клас, ІІІ з географії |
|
Федотова Аліса,
10 – А клас, ІІІ місце з історії |
Карпенко Ніколіна, 11 клас, ІІІ з англійської мови |
Карпенко Ніколіна, 11 клас, ІІІ з англійської мови |
Федотова Аліса, 10 – А клас, ІІІ місце з біології |
Федотова Аліса,
10 – А клас, ІІІ місце з біології |
Федотова Аліса, 10 – А клас, ІІ місце з біології |
Лазаренко Дар’я,
8 – А клас, ІІІ місце з хімії |
Гек Едуард,
9 – А клас, ІІІ місце з англійської мови |
Гек Едуард,
9 – А клас, ІІІ місце з англійської мови |
Галушкін Артем,
6 – Б клас, ІІІ місце з математики |
Новоселя Марія,
10 – А клас, ІІІ місце з англійської мови |
Новоселя Марія,
10 – А клас ІІ місце з англійської мови |
Результати участі учнів в шкільних та позашкільних конкурсах
у 2017-2018 навчальному році
№ |
Назва конкурсу |
клас
|
місце |
керівник |
1. |
Шкільний конкурс знавців англійської мови ім. В.Скалкіна
|
Морару Павло, 10-А |
І |
Мазуренко А.Ю. |
2. |
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»
|
Головачов Андрій 3-Б |
І
|
Гордієнко О.Є. |
3. |
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»
|
Діденко Варвара 4-В |
ІІ
|
Маркітан О.С. |
4. |
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»
|
Якименко Ілля 5-В |
ІІ
|
Бакумова М.В. |
5. |
Всеукраїнському конкурсі з англійської мови«Гринвіч»
|
Бідюк Олег 3-В |
І
|
Дідук В.П. |
6. |
Міський та обласний етапи конкурсу
“Кращий читач року” |
Ковальов Ігор 7-В |
І
|
Щетиніна Т.Ф. |
7. |
Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика
|
Ніколаєва Дар’я 5-В |
ІІІ
|
Броска І.А. |
8. |
Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика
|
Чехлов Андрій 3-В |
ІІ
|
Мазарчук О.А. |
9. |
Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика
|
Сакалюк Ярослава 4-А |
ІІІ
|
Різник Н.В. |
10. |
Міський конкурс «Юний математик міста Одеси»
|
Якименко Ілля 5-В |
ІІІ
|
Куріцева Н.П. |
11. |
Міський конкурс-квест «Світ професій»
|
Команда учнів 10-Б класу |
ІІІ
|
Шуляк-Іванішина М.А. |
12. |
Міський конкурс «Кращий проект учнівського самоврядування»
|
Оробець Наталя 10-Б |
ІІІ
|
Шуляк-Іванішина М.А |
Результати шкільного етапу захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої Академії наук
№ |
Прізвище, ім’я учня |
клас |
Тема роботи |
керівник |
місце |
1. |
Ткач Андрій
|
7-В |
Математичний календар
|
Іванова К.З.
|
I
|
2. |
Запорожець Микита
|
5-В |
«Родственные слова в языках, которые я изучаю в школе»
|
Дімова Н.П.
|
II
|
3. |
Піть Роберт, Якименко Ілля
|
5-В |
«Історія виникнення десяткових дробів»
|
Куріцева Н.П.
|
III
|
4. |
Шрайнер Матвій
|
6-А |
«Чорні дири»
|
Гладишенко Т.П.
|
III
|
6. |
КисленкоВолодимир
|
9-А |
«Технічне використання електролізу»
|
Мальцева Л.М.
|
I
|
7. |
Сидоров Ярослав
|
10-А |
«Дослідження ринку праці на предмет працевлаштування підлітків в нашому місті»
|
Прокоп’юк І.М.
|
II
|
8. |
Анікіна Дар’я
|
11 |
«ГМО: за і проти»
|
Александрова Л.М.
|
II
|
9. |
Мельник Дар’я
|
10-А |
«Десять способів розв’язання квадратних рівнянь»
|
Холодова Т.Г.
|
III
|