Наші викладачі

Кафедра вчителів іноземних мов

Дубчак Вікторія Миколаївна

Дубчак Вікторія Миколаївна

учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Островська Діана Олександрівна

Островська Діана Олександрівна

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Казакуца Ольга Леонідівна

Казакуца Ольга Леонідівна

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Данченко Світлана Вікторівна

Данченко Світлана Вікторівна

учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Бакумова Марина Володимирівна

Бакумова Марина Володимирівна

учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Дідук Валентина Павлівна

Дідук Валентина Павлівна

учитель англійської мови

Білосєвич Олена Ігорівна

Білосєвич Олена Ігорівна

учитель англійської мови

Івашечкіна Олександра Артурівна

Івашечкіна Олександра Артурівна

учитель англійської мови

Струсь Марія Ігорівна

Струсь Марія Ігорівна

учитель англійської мови

Човган Юлія Констянтинівна

Човган Юлія Констянтинівна

учитель англійської мови

Дожа Ірина Опанасівна

Дожа Ірина Опанасівна

учитель англійської мови

Зотова Інна Петрівна

Зотова Інна Петрівна

учитель англійської мови, вчитель вищої категорії

Клімачова Марія Олександрівна

Клімачова Марія Олександрівна

учитель англійської мови

МК вчителів української мови та української літератури

Малицька Тетяна Андріївна

Малицька Тетяна Андріївна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Рогозянська Олена Сергіївна

Рогозянська Олена Сергіївна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Чернега Людмила Володимирівна

Чернега Людмила Володимирівна

учитель української мови та літератури

Броска Ірина Анатоліївна

Броска Ірина Анатоліївна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Підлісовська Ольга Володимирівна

Підлісовська Ольга Володимирівна

учитель української мови та літератури

Вчителі російської мови, зарубіжної літератури

Дімова Ніна Петрівна

Дімова Ніна Петрівна

учитель російської мови, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист", «Кращий педагогічний працівник м.Одеси»

Прокопів Світлана Василівна

Прокопів Світлана Василівна

учитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії

Вчителі історії, правознавства, образотворчого мистецтва

Місержи Марія Прокопівна

Місержи Марія Прокопівна

учитель історії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Волковська Ольга Василівна

Волковська Ольга Василівна

учитель історії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Бондаренко Ніна Іванівна

Бондаренко Ніна Іванівна

учитель художньої культури та курсу "Одеса-моє рідне місто", спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Василенко Олена Миколаївна

Василенко Олена Миколаївна

учитель музичного мистецтва

Федорець Микола Олександрович

Федорець Микола Олександрович

учитель музичного мистецтва

МК вчителів математики, фізики та інформатики

Мальцева Людмила Миколаївна

Мальцева Людмила Миколаївна

учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист", «Кращий педагогічний працівник м.Одеси»

Куріцева Неля Пантеліївна

Куріцева Неля Пантеліївна

учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Уперенко Наталія Миколаївна

Уперенко Наталія Миколаївна

учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Колісніченко Олена Борисівна

Колісніченко Олена Борисівна

учитель математики

Алєксєєва Ганна Іванівна

Алєксєєва Ганна Іванівна

учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії

Нікова Галина Іванівна

Нікова Галина Іванівна

учитель інформатики, спеціаліст І категорії

Кришань Галина Анатоліївна

Кришань Галина Анатоліївна

учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Єрьоменко Анастасія Іванівна

Єрьоменко Анастасія Іванівна

учитель інформатики

МК вчителів природничих наук

Прокоп'юк Ірина Миколаївна

Прокоп'юк Ірина Миколаївна

учитель географії, спецаліст вищої категорії

Александрова Людмила Миколаївна

Александрова Людмила Миколаївна

учитель біології, спецаліст І категорії

Тєтєріна Тетяна Генріхівна

Тєтєріна Тетяна Генріхівна

учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Гладишенко Тетяна Петрівна

Гладишенко Тетяна Петрівна

учитель географії, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Вчителі фізичної культури

Барбарій Анастасія Володимирівна

Барбарій Анастасія Володимирівна

учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії

Топал Катерина Іванівна

Топал Катерина Іванівна

учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії

Скібінських Ірина Сергіївна

Скібінських Ірина Сергіївна

учитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії

Ташогло Богдан Іванович

Ташогло Богдан Іванович

учитель фізичної культури

Цушко Людмила Олександрівна

Цушко Людмила Олександрівна

учитель фізичної культури

Вчителі початкової школи

Крись Вікторія Миколаївна

Крись Вікторія Миколаївна

учитель початкових класів

Куцарєва Алла Олександрівна

Куцарєва Алла Олександрівна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Гончарук Ольга Євгенівна

Гончарук Ольга Євгенівна

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Зацепіна Ольга Анатоліївна

Зацепіна Ольга Анатоліївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Ковалюк Тетяна Сергіївна

Ковалюк Тетяна Сергіївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Мазарчук Оксана Анатоліївна

Мазарчук Оксана Анатоліївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Колесник Світлана Іванівна

Колесник Світлана Іванівна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Конська Ірина Ігорівна

Конська Ірина Ігорівна

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Сафонова Тетяна Сергіївна

Сафонова Тетяна Сергіївна

учитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії

Беліменко Катерина Сергіївна

Беліменко Катерина Сергіївна

учитель початкових класів

Краснокутська Валерія Сергіївна

Краснокутська Валерія Сергіївна

учитель початкових класів

Балановська Дар'я Олександрівна

Балановська Дар'я Олександрівна

учитель початкових класів

Матійчук Марія Віталііївна

Матійчук Марія Віталііївна

учитель початкових класів

Вихователі ГПД

Молтасарова Вікторія Євгеніївна

Молтасарова Вікторія Євгеніївна

вихователь, спеціаліст І категорії

Татаркіна Любов Пилипівна

Татаркіна Любов Пилипівна

вихователь, спеціаліст І категорії

Ульяновська Інна Вячеславівна

Ульяновська Інна Вячеславівна

вихователь

Вінковська Алла Олександрівна

Вінковська Алла Олександрівна

вихователь

Голофєєва Алла Борисівна

Голофєєва Алла Борисівна

вихователь

Саєнко Тетяна Олександрівна

Саєнко Тетяна Олександрівна

вихователь

Трохімчук Анастасія Віталіївна

Трохімчук Анастасія Віталіївна

вихователь

Федоренко Тетяна Василівна

Федоренко Тетяна Василівна

вихователь

Вчителі Захисту України

Кірса Віктор Павлович

Кірса Віктор Павлович