Наші викладачі

Кафедра вчителів іноземних мов

Вінокурова Олена Іванівна

Вінокурова Олена Іванівна

учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Дубчак Вікторія Миколаївна

Дубчак Вікторія Миколаївна

учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Островська Діана Олександрівна

Островська Діана Олександрівна

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Казакуца Ольга Леонідівна

Казакуца Ольга Леонідівна

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Данченко Світлана Вікторівна

Данченко Світлана Вікторівна

учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Маркітан Олена Сергіївна

Маркітан Олена Сергіївна

учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Сюпюр Ольга Петрівна

Сюпюр Ольга Петрівна

учитель англійської мови

Житнюк Оксана Олександрівна

Житнюк Оксана Олександрівна

учитель англійської мови

Бакумова Марина Володимирівна

Бакумова Марина Володимирівна

учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Домбровська Ольга Олегівна

Домбровська Ольга Олегівна

учитель англійської мови

Мазуренко Анастасія Юріївна

Мазуренко Анастасія Юріївна

учитель англійської мови

Коростиленко Діана Федорівна

Коростиленко Діана Федорівна

учитель англійської мови

Дідук Валентина Павлівна

Дідук Валентина Павлівна

учитель англійської мови

Афтеній Олена Сергіївна

Афтеній Олена Сергіївна

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Чекалін Володимир Валерійович

Чекалін Володимир Валерійович

учитель англійської мови

Ларіонова Галина Василівна

Ларіонова Галина Василівна

учитель іспанської мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Соколова Владислава Русланівна

Соколова Владислава Русланівна

учитель іспанської мови

МК вчителів української мови та української літератури

Малицька Тетяна Андріївна

Малицька Тетяна Андріївна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Рогозянська Олена Сергіївнна

Рогозянська Олена Сергіївнна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Шугаєва Юлія Ігорівна

Шугаєва Юлія Ігорівна

учитель української мови та літератури, спеціаліст ІІ категорії

Кузменкова Катерина Сергіївна

Кузменкова Катерина Сергіївна

учитель української мови та літератури

Чернега Людмила Володимирівна

Чернега Людмила Володимирівна

учитель української мови та літератури

Броска Ірина Анатоліївна

Броска Ірина Анатоліївна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Вчителі російської мови, зарубіжної літератури

Дімова Ніна Петрівна

Дімова Ніна Петрівна

учитель російської мови, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист", «Кращий педагогічний працівник м.Одеси»

Кукурудзяк Лілія Петрівна

Кукурудзяк Лілія Петрівна

учитель російської мови

Прокопів Світлана Василівна

Прокопів Світлана Василівна

учитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії

Вчителі історії, правознавства, отм, художньої культури

Місержи Марія Прокопівна

Місержи Марія Прокопівна

учитель історії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Волковська Ольга Василівна

Волковська Ольга Василівна

учитель історії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Бондаренко Ніна Іванівна

Бондаренко Ніна Іванівна

учитель художньої культури та курсу "Одеса-моє рідне місто", спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

МК вчителів математики, фізики та інформатики

Мальцева Людмила Миколаївна

Мальцева Людмила Миколаївна

учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист", «Кращий педагогічний працівник м.Одеси»

Куріцева Неля Пантеліївна

Куріцева Неля Пантеліївна

учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Уперенко Наталія Миколаївна

Уперенко Наталія Миколаївна

учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Холодова Тетяна Геннадіївна

Холодова Тетяна Геннадіївна

учитель математики, спеціаліст вищої категорії

Алєксєєва Ганна Іванівна

Алєксєєва Ганна Іванівна

учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії

Нікова Галина Іванівна

Нікова Галина Іванівна

учитель інформатики, спеціаліст І категорії

Кришань Галина Анатоліївна

Кришань Галина Анатоліївна

учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

МК вчителів природничих наук

Прокоп'юк Ірина Миколаївна

Прокоп'юк Ірина Миколаївна

учитель географії, спецаліст вищої категорії

Александрова Людмила Миколаївна

Александрова Людмила Миколаївна

учитель біології, спецаліст І категорії

Тєтєріна Тетяна Генріхівна

Тєтєріна Тетяна Генріхівна

учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Вчителі фізичної культури

Барбарій Анастасія Володимирівна

Барбарій Анастасія Володимирівна

учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії

Топал Катерина Іванівна

Топал Катерина Іванівна

учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії

Скібінських Ірина Сергіївна

Скібінських Ірина Сергіївна

учитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії

Вчителі початкової школи

Артеменко Вікторія Миколаївна

Артеменко Вікторія Миколаївна

учитель початкових класів

Куцарєва Алла Олександрівна

Куцарєва Алла Олександрівна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Гончарук Ольга Євгенівна

Гончарук Ольга Євгенівна

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Зацепіна Ольга Анатоліївна

Зацепіна Ольга Анатоліївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Ковалюк Тетяна Сергіївна

Ковалюк Тетяна Сергіївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Мазарчук Оксана Анатоліївна

Мазарчук Оксана Анатоліївна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Колесник Світлана Іванівна

Колесник Світлана Іванівна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Конська Ірина Ігорівна

Конська Ірина Ігорівна

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Корольова Тетяна Анатоліївна

Корольова Тетяна Анатоліївна

учитель початкових класів

Різник Надія Віталіївна

Різник Надія Віталіївна

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Сафонова Тетяна Сергіївна

Сафонова Тетяна Сергіївна

учитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії

Дитинюк Катерина Сергіївна

Дитинюк Катерина Сергіївна

учитель початкових класів

Мазур Світлана Олесандрівна

Мазур Світлана Олесандрівна

учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"

Лазаренко Оксана Степанівна

Лазаренко Оксана Степанівна

учитель початкових класів

Вихователі ГПД

Ковальчук Людмила Григорівна

Ковальчук Людмила Григорівна

вихователь, спеціаліст І категорії

Косєва Тетяна Олексіївна

Косєва Тетяна Олексіївна

вихователь, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

Молтасарова Вікторія Євгеніївна

Молтасарова Вікторія Євгеніївна

вихователь, спеціаліст І категорії

Татаркіна Любов Пилипівна

Татаркіна Любов Пилипівна

вихователь, спеціаліст І категорії

Ульяновська Інна Вячеславівна

Ульяновська Інна Вячеславівна

вихователь

Матійчук Марія Віталіївна

Матійчук Марія Віталіївна

вихователь

Дімова Юлія Леонидівна

Дімова Юлія Леонидівна

вихователь

Вінковська Алла Олександрівна

Вінковська Алла Олександрівна

вихователь

Кукурудзяк Лілія Петрівна

Кукурудзяк Лілія Петрівна

вихователь

Дімова Ніна Петрівна

Дімова Ніна Петрівна

вихователь, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист", «Кращий педагогічний працівник м.Одеси»

Бакум Ольга Олексіївна

Бакум Ольга Олексіївна

вихователь

Голофєєва Алла Борисівна

Голофєєва Алла Борисівна

вихователь

Горбенко Ірина Сергіївна

Горбенко Ірина Сергіївна

вихователь

Номеровська Анастасія Олегівна

Номеровська Анастасія Олегівна

вихователь

Прохорова Олена Вячеславівна

Прохорова Олена Вячеславівна

вихователь

Саєнко Тетяна Олександрівна

Саєнко Тетяна Олександрівна

вихователь

Трохімчук Анастасія Віталіївна

Трохімчук Анастасія Віталіївна

вихователь

Федоренко Тетяна Василівна

Федоренко Тетяна Василівна

вихователь