2018-2019 навчальний рік

Результати участі учнів у районних, міських, обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році

Відбірковий (районний) тур

Міський етап

Обласний етап

Федотова Аліса, 11 – А клас, ІІІ місце з біології

Федотова Аліса, 11– А клас,

 ІІІ місце з біології

Федотова Аліса, 11 – А клас,  ІІІ місце з біології


Завадський Віталій, 9 – А клас

ІІІ місце з англійської мови

Завадський Віталій, 9 – А клас

ІІІ місце з англійської мови


Гек Едуард, 10 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови

Гек Едуард, 10 – А клас,

ІІ місце з англійської мови

Новоселя Марія, 11 – А клас,

ІІ місце з англійської мови

Новоселя Марія, 11 – А клас,

ІІ місце з англійської мови

Новоселя Марія, 11 – А клас

ІІ місце з англійської мови

Морару Павло, 11 – А клас,

І місце з англійської мови

Морару Павло, 11 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови

Морару Павло, 11 – А клас,

ІІІ місце з англійської мови



Мельник Дар’я, 11 – А клас

І місце з іспанської мови

Мельник Дар’я, 11 – А клас

ІІІ місце з української мови





Буравцова Анастасія, 9 – А клас

ІІ місце з іспанської мови

Лазаренко Дар’я, 9 – А клас,

 ІІІ місце з хімії



Кірлан Михайло, 9 – Б клас,

 ІІІ місце з хімії




 

Результати участі учнів у шкільних та позашкільних конкурсах 

 

Назва конкурсу

клас

місце

керівник

1.

Шкільний конкурс знавців англійської мови ім. В.Скалкіна

Буравцова

Анастасія, 9-А

І

Островська Д.О.

2

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Якименко

 Ілля, 6-В

І

Бакумова М.В.

3

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Сичова

Стефанія, 6-В

ІІ

Біда О.О.

4

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Залевський

Федір, 6-В

ІІ

Біда О.О.

5

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Надкернична

Кіра, 6-А

ІІ

Домбровська О.О.

6

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Коваль

Данило, 6-В

ІІІ

Біда О.О.

7

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» (обласний етап)

Крущук

Ілля, 4-В

ІІІ

Сюпюр О.П.

8

Всеукраїнська гра з англійської мови «Гринвич» (обласний етап)

Якименко

 Ілля, 6-В

ІІ

Бакумова М.В.

9

Міський математичний конкурс

Якименко

Ілля, 6-В

ІІІ

Куріцева Н.П.

10

Міський математичний конкурс

Лужецький Ярослав, 6-А

ІІІ

Куріцева Н.П.

11

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Пишалко

Єгор, 3-Б

І

Артеменко В.М.

12

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Кушнір Владислав, 3-Б

І

Артеменко В.М.

13

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Балан Тимофій, 3-Г

І

Ковалюк Т.С.

14

Міська квест-гра

«Знавці професій»

Команда учнів 9-А класу

І

Трипольська Г.С.

15

Міський конкурс мовознавців

 ім. П. Яцика

Чехлов Андрій,

4-В

ІІІ

Мазарчук О.А.

16

Міський конкурс мовознавців

 ім. П. Яцика

Гек Роман,

7-Г

ІІІ

Рогозянська О.С.

17

Міський конкурс мовознавців

ім. П. Яцика

Костіна Ірина, 8-Б

ІІІ

Малицька Т.А.

18

Міський конкурс читців «Срібне слово»

Сухін Всеволод, 1-В

ІІ

Сафонова Т.С.

19

Міський конкурс читців «Срібне слово»

Лавренюк Олександра, 8-Б

ІІІ

Малицька Т.А.

20

Міський конкурс відеороликів, присвячений популяризації робітничих професій

Руднік Юрій,

Місержи Єлизавета, 11-Б

ІІ

Місержи М.П.

21

Міський конкурс учнівських історико-дослідницьких робіт «Відомі одесити»

Скрицька Анастасія, 8-Б

І

Малицька Т.А.

22

Міський конкурс учнівських історико-дослідницьких робіт «Відомі одесити»

Кірлан Михайло, 9-Б

ІІ

Бондаренко Н.І.

23

Міський конкурс учнівських історико-дослідницьких робіт «Відомі одесити»

Чоловська Анастасія, 8-Б

ІІ

Бондаренко Н.І.

24

Міський конкурс учнівських історико-дослідницьких робіт «Відомі одесити»

Черненко Єлизавета, 8-А

ІІІ

Бондаренко Н.І.

25

Міський конкурс інтерактивних екскурсів ім.. А.Креймера

Рудик Костянтин, 10-А

ІІ

Бондаренко Н.І.

26

Міський конкурс проектів з історії та культури рідного міста

Каплинська Ганна, 10-А


Кисленко Володимир,

10-А

І

Бондаренко Н.І.

 

Результати шкільного етапу захисту науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої Академії наук


Прізвище, ім’я учня

клас

Тема роботи

керівник

місце

1.

Лазаренко Дар’я

9-А

«Домашній фізичний експеримент»

Мальцева Л.М.

I

2.

Шикаловський Михайло

9-Б

«Виготовлення мила в домашніх умовах»

Тєтєріна Т.Г.

ІІ

3.

Скрицька Анастасія

8-Б

«Роль ігрових вправ у навчанні для сучасної дитини»

Алєксєєва Г.І.

ІІ

4.

Запорожець Микита

6-В

«Александр Розенбойм – человек «с раньшего времени» или «Слушайте сюда!»

Дімова Н.П.

ІІІ

5.

Хоменко Владислав

6-Г

«Сучасні способи зберігання та проблеми захисту власної інформації»

Алєксєєва Г.І.

ІІІ