Тематичні тижні

Тематичні тижні 2018 – 2019 н.р. 

п/п

назва тижня

дата

відповід.

відкритий захід

черговий клас

1.

«Здраствуй, рідна школо!»

03.09-07.09

Іванова К.З., Бендерська О.

 Найденко В.А.

01.09 – п’ятниця

Батьківські збори

11-А

2.

Тиждень Відкриття людства

10.09-14.09

Бендерська О.В.

14.09 конференція

11-Б

3.

Тиждень Лідера

17.09-21.09

Шуляк-Іванішина М.А.
Мельник О.М.

19.09 Срібне слово

9-А

4.

Тиждень історії школи  

24.09-28.09

Сита Л.С.

28.09 Ярмарок

9-Б

5.

Вчителю мій, вклоняюся тобі...

01.10-05.10

Шуляк-Іванішина М.А., Мальцева Л.М., Уперенко Н.М.

 05.10 вч.

7-А

6.

Тиждень військово-патріотичного виховання «Я, родина, Батьківщина»

08.10-12.10

Найденко В.А., Курилюк І.В.,
Топал К.І.

7-Б

7.

Тиждень географії

15.10-19.10

Прокоп’юк І.М.

7-В

8.

Тиждень музичного та образотворчого мистецтва/ Тиждень безпеки життєдіяльності

22.10-26.10

Федорець М.О., Бондаренко Н.І./ Найденко В.А.

7-Г

9.

Тиждень рідної мови

05.11-09.11

Малицька Т.А.

8-А

10.

МФ Тиждень толерантності

12.11-16.11

Мельник О.М.

14.11. Золота Маска

8-Б

11.

МФ Тиждень хімії

19.11-23.11

Тєтєріна Т.Г.

10-А

12.

МФ Тиждень іспанської мови

26.11-30.11

Ларіонова Г.В./
Соколова В.Р.

6-А

13.

Відкрита школа
Тиждень фізичного виховання «Скоріше, вище, сильніше…»

03.12-07.12

Барбарій А.В., Топал К.І.

6-Б

14.

Тиждень правознавства

10.12-14.12

Холопова С.П.

12.12 Андріївські вечорниці

6-В

15.

Тиждень милосердя «Від серця до серця»

17.12-21.12

Мельник О.М., Дімова Н.П.

6-Г

16.

Новорічна феєрія

24.12-28.12

Найденко В.А., Гладишенко Т.П.

10-Б

17.

Тиждень народознавства

14.01-18.01

Бендерська О.В.,
Біда О.О.

10-А

18.

Тиждень профорієнтації

21.01-25.01

Мельник О.М., Трипольська А.С.

9-А

19.

Тиждень історії

28.01-01.02

Волковська О.В.,
Місержи М.П.

9-Б

20.

Тиждень інформатики 05.02. Безпечний інтернет

04.02-08.02

Алєксєєва Г.І.

05.02.

8-А

21.

Тиждень англійської мови 5-11 класи

11.02-15.02

Біда О.О.

8-Б

22.

Тиждень математики

18.02-22.02

Іванова К.З.

7-А

23.

МФ(пш) Тиждень дитячої творчості

25.02-01.03

Шуляк-Іванішина М.А.

Зорепад

7-Б

24.

МФ (пш)Земний уклін тобі, Тарасе

04.03-08.03

Малицька Т.А.

7-8 УН

7-В

25.

МФ (пш) Тиждень біології
 

11.03-15.03

Александрова Л.М.

 

7-Г

26.

Відкрита школа
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

18.03-22.03

Прокопів С.В., Дімова Н.П.

10-Б

27.

Тиждень Одесознавства

01.04-05.04

Бондаренко Н.І.

 

6-А

28.

Тиждень Фізики

08.04-12.04

Мальцева Л.М.

6-Б

29.

Тиждень англійської мови 1-4 класи

15.04-19.04

Біда О.О.

18.04 Ярмарок

6-В

30.

Тиждень психології /Тиждень Охорони праці і безпеки життєдіяльності  
26.04 День ЦО

22.04-26.04

Мельник О.М.
Бендерська ОВ
Найденко В.А.
25.04МАН

6-Г

31.

Тиждень добрих справ

30.04-03.05

Шуляк-Іванішина М.А.
Трипольська А.С.

ЗСП

7-А

32.

Тиждень Пам'яті

06.05-10.05

Шуляк-Іванішина М.А.

07.05

7-Б

33.

Фестиваль країн Європи

13.05-17.05

Островська Д.О.
Ларіонова Г.В.

7-В

34.

Тиждень родинного виховання

20.05-24.05

Найденко В.А.
Трипольська А.С.

Свято Букваря;

Прощавай, початкова школа

7-Г

35.

До побачення, школо!

27.05-31.05

Найденко В.А.
Шуляк-Іванішина М.А.,
Барбарій А.В.,
Місержи М.П.

10-А,  10-Б


Детальніше про кожен тиждень:

Тиждень лідера

Тиждень історії ліцею