Кафедра вчителів іноземних мов

На уроках англійської мови учні 9-А класу працювали над проектом "Навколишнє середовище та його захист". Під час роботи учні створили свої блоги, де ви маєте можливість ознайомитися зі статтями про екологічні проблеми в Україні, трейлерами про екологічні катастрофи, прогнозами щодо майбутнього нашої планети та шляхами подолання екологічної кризи в Україні та на всій планеті.

OIL SPILL IN UKRAINE

SOLAR POWER STATIONS

AVALANCHE PREVENTION

Blog about Ukraine and so on

Environment and it's protection

This is my blog about FLOOD

NATURE

З 11  по 15 лютого у ліцеї проходив тиждень англійської мови для  5-11 класів "The Immortal Sounds of British and American Literature". На протязі всього тижня відбувалося багато різноманітних та цікавих подій. 

У понеділок 11 лютого, в 5 -11 класах відбулися уроки-презентації "The Immortal Sounds of British and American Literature".  Діти розповідали цікаві факти з біографії відомих поетів та письменників Великобританії та Америки . 

У вівторок, 12 лютого, відбулась екскурсія до шкільного музею "Botanichna Street".Екскурсія була проведена учнями 8-Б класу для учнів 7-10 класів. Діти розповіли про історію виникнення назви уліци Ботанічної та багато цікавого про дану вулицю. Також 12 лютого у 5-11 кла ах відбувся фонетичний конкурс "Magic World of English Sounds". Учні розповідали вірші відомих поетів Великобританії та Америки, які вивчали напередодні. 

13 лютого відбувся вже ставший традицією орфографічний конкурс  для учнів 5-8 класів "Mister/Miss Spelling".  Серед 5 класів перемогу здобув   Павелко Микола(5-А клас), серед 6 класів-Якименко Ілля (6-В клас), в 7 класах боротьба була дуже запеклою. Перемогу розділили Малюта Георгій (7-А клас) та Іщенко Микита (7-Г клас). Серед 8 класів перемогу здобув Биков Руслан (8-А клас). 

14 лютого відбувся 1 відбірковий тур лінгвістично-літературного конкурсу ім. В. Скалкіна. Учні 8-10класів змогли прийняти в ньому участь. 

15 лютого  в 9-11 класах відбувся перегляд відео презентацій "British and American Literature". Учні розповідали цікаві факти з літератури Великобританії та Америки.


14 лютого 2019 року під час тижня англійської мови в 5-11 класах, у ліцеї був проведений 1 відбірковий тур лінгвістично-літературного конкурсу ім.В.Л.Скалкіна серед учнів 8-10 класів.

Результати 1 етапу серед учнів 8 класів:

English Language contest

Devoted to V.Skalkin

Результати І етапу


Прізвище
Клас
Кількість балів
1
Костіна Ірина
8 Б
46
2
Король Артур
8 А
45
3
Зоярнюк Марина
8 Б
45
4
Пригунков Василій
8 Б
44
5
Цандур Олександр
8 А
43
6
Терновенко Юлія
8 Б
43
7
Мхіторян Георгій
8 А
41
8
Остапенко Крістіна
8 А
39
9
Скрицька Анастасія
8 Б
38
10
Михайличенко Вероніка
8 Б
37
11
Балмажи Анна
8 Б
37
12
Биков Руслан
8 А
33
13
Теплицький Георгій
8 А
33

Вітаємо переможців 1 етапу конкурсу серед учнів 8-х класів:

Костіна Ірина (8-Б), Король Артур (8-А), Зоярнюк Марина(8-Б).

Результати 1 етапу серед учнів 9 класів:

English language contest devoted to V. Skalkin

(результати 1 етапу)

Прізвище та ім’я
Клас
Кількість балів
Буравцова А.

57
Аміци Д.

56
Петренко М.

56
Джум А.

54
Кушнір О.
9A
54
Агеєнкова А.

54
Кірлан М.

54
Корсак М.

53
Самойленко В.

50
Татаркіна Д.

49
Шикаловскій М.

49
Громанчук А.

49
Меніна К.

48
Капуста В.

48
Шумко К.

46
Хомицька Є.
9B
44
Єфанова Ю.
9A
44
Варченко О.
9A
44
Шацкий І.

43
Захарченко Д.
9A
43
Скоропад Є.

41
Хомицький  Р.

40
Лагодюк О.
9A
38
Ратушняк Д.

38
Картавенко Є.

37
Слободяник О.

34
Полініченко М.
9A
28
Діордіца Я.
9B
27
Донченко Д.
9A
24

Вітаємо переможців 1 етапу конкурсу серед учнів 9-х класів:

Буравцова А.(9-А), Аміци Д.(9-А), Петренко М.(9-А), Джум А.(9-А), Кушнір О. (9-А), Агеєнкова А. (9-Б), Кірлан М.(9-Б), Корсак М. (9-А), Самойленко В. (9-А).

Результати 1 етапу серед учнів 10 класів:

English language contest

devoted to V. Skalkin

результати І етапу


Прізвище та ім’я
Клас
Кількість балів
1
Гек Едуард
10 А
53
2
Тиндюк Катерина
10 Б
51
3
Столяр Ігор
10 Б
50
4
Калмик Костянтин
10 Б
48
5
Крук Поліна
10 Б
47
6
Рибко Георгій
10 А
47
7
Рудик Костянтин          
10 А
47
8
Прокопець Софія
10 Б
44
9
Корнієнко Вероніка
10 А
44
10
Горохова Катерина
10 А
40
11
Разінкін Олександр
10 А
40
12
Барбакару Олександр
10 Б
38
13
Марчук Артемій
10 Б
38
14
Гержук Віталій
10 А
37
15
Дорош Ганна
10 Б
36

Вітаємо переможців 1 етапу конкурсу серед учнів 10-х класів:

Гек Едуард (10-А), Тиндюк Катерина (10-Б), Столяр Ігор(10-Б), Калмик Костянтин (10-Б), Крук Поліна (10-Б), Рибко Георгій(10-А), Рудик Костянтин (10-А).