У межах акції «Місяць донорства крові» (7 квітня – 7 травня), приуроченої до Всесвітнього ДНЯ ЗДОРОВ’Я!

 В ліцеї ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ  відбулись надзвичайно важливі та інтерактивні уроки біології з учнями 8-х класів під керівництвом вчителя біології Пєнова Вадима Васильовича.

Сьогодні навіть учні, які зростають в умовах жорстокої війни, — чітко розуміють ціну життя. Вони говорять про донорство не як про абстрактне поняття, а як про реальну можливість врятувати когось

Своїми плакатами, словами та закликами вони звертаються до дорослих: бути донором — це необхідність, це відповідальність, це шанс подарувати життя.

 У межах флешмобу учні:

🔹 створювали плакати із закликами до донорства

🔹 розвінчували міфи та стереотипи

🔹 говорили про користь донорства для здоров’я

🔹 працювали в командах і презентували свої ідеї

Але найважливіше — вони понесли цю ідею далі!

Учні обговорювали тему донорства зі своїми рідними та близькими.

Дехто з них уже сьогодні зміг замотивувати членів своєї родини здати кров 

Це означає, що ініціатива виходить за межі класу — і починає змінювати суспільство

Cвітлини з флешмобу — це не просто фото. Це голос дітей, які нагадують нам: життя — найвища цінність, і кожен може його врятувати

Разом формуємо свідоме покоління❗️

Разом — рятуємо життя🩸


Галерея