29 лютого наша збірна команда "Карло Боссолі" знову зустрілася на ігровому полі з двома суперниками в рамках Чемпіонату Одеси з регбі 5! І знову вийшла переможцем обігравши команду "Костанді" 20:0 та "Дерибас" 25:10. Кращим гравцем в першій зустрічі визнана Чайкіна Марія 5в, в другій - Полішевський Денис 4г. До виходу в півфінал залишилося шість матчів!



