26 травня 2026 року в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ» проведено  підсумкову лінійку з нагоди завершення 2025-2026 навчального року . Проведено  підсумки освітнього процесу, нагородження переможців олімпіад, спортивних змагань, конкурсів, членів шкільного учнівського самоврядування.


Галерея