Сьогодні 7-мі класи створювали плакат думок"Коли я бачу це, то згадую Шевченка... ". Гуртова робота та асоціативні малюнки допомогли згадати важливі відомості з життя Т. Г. Шевченка, а також проявити власний креатив!
Окрім цього, учні 10-Б класу провели дискусію на тему"Еволюція образу Шевченка в сучасному образотворчому мистецтві".Обмінялись враженнями від переглянутих репродукцій плакатів українських художників А.Єрмоленка, С.Зарви, І.Гусєва та ін. Найактивнішими були М.Кірлан, Є.Картавенко, А.Громанчук.



