27.05.2026 року інспектором віддіду СОБ спільно з ювенальним інспектором з учнями 1-А, 2-Б, 2-А, 2-Б, 3-В класів проведено профілактичні бесіди за темами: «Попередження дитячого травматизму на дорогах а також ДТП за участі дітей» «Розʼяснення правил безпечного перебування біля водойм, недопущення купання в заборонених місцях»