Шевченківський тиждень розпочався вшануванням пам'яті Т. Г Шевченка. Учні 9-х класів принесли квіти до пам'ятника великого Кобзаря, читали напам'ять вірші,відомі на весь світ, вірші, перекладені багатьма мовами світу.
"Плакат співпраці" - так називається колективна робота учнів 5Б класу. Вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря, діти розмальовували, вирізали та склеювали портрет молодого Т. Шевченка. Працюючи, хлопці та дівчата слухали пісні на вірші поета. А деякі навіть співали їх. "Нам сподобалось! Дуже яскраво!!!" - такою фразою закінчилась робота.



