На минулому тижні в нашому ліцеї відбувались вибори, але це не завадило нам брати участь в обласному конкурсі серед учнівських об’єднань і вибороти своє місце в одній з груп для того, щоб підвищити свій рівень організації та поділитись досвідом, а може набути новий. І ось групи зібрані і нам прийшло запрошення на перший семінар, який відбувався 25 вересня. Від кожної школи мала бути створена команда з двох осіб - педагога-організатора та лідера учнівського самоврядування, тому будемо спостерігати за успіхами Шуляк-Іванішиної М.А. та Ткача Андрія у Школі громадянської партисипації дорослих та молоді «Усі в дії!». Це цілий цикл занять, які входять в проект, де ми будемо брати участь протягом року. Спілкуючись з учасниками проекту хотілося б зазначити, що їх просто переповнювало захоплення від участі в першому занятті. Це було цікаво, пізнавально та дієво. Крім того, учасники отримали завдання провести деякі вправи зі своїм самоврядуванням на місцях. Отож, вже починаючи з наступного тижня будуть проходити невеличкі заняття для членів учнівського самоврядування в нашому ліцеї. А їхніми здобутками та успіхами будемо ділитися в наших наступних новинах.



