З 18 травня по 22 травня, напередодні літніх канікул з учнями 1-11 класів ліцею класними керівниками, вчителями предмету "Здоров'я, безпека та добробут", "Основи здоров'я", інспектором Служби освітньої безпеки проведено інформаційно-просвітницьку кампанію щодо підвищення обізнаності питань кібергігієни, захисту дітей від будь чких форм фізичного чи психологічного насильства,експлуатації та дискримінації. На годинах спілкування обговорювалися питання протидії булінгу, інформаційної та мінної безпеки, правової свідомості та безпеки дорожнього руху. Під час проведення батьківських зборів одним з питань порядку денного заплановано тематику, щодо формування безпечного сімейного середовища, дотримання безпекових вимог на території ліцею та відповідальності батьків за життя і здоров'я дітей, зокрема під час літніх канікул.