Сьогодні у ліцеї був проведений мовний турнір"Мово рідна, рідне слово! " серед учнів 6 класів. 

Учні виконували різні види завдань у командах, які сприяли розвитку розумових і мовленнєвих здібностей , пам`яті,  спостережливості, відповідальності, розширенню їхньго кругозору, поваги до української мови.

Мовний турнір був проведений під закликом "Вивчайте, любить свою мову, як світла Вітчизна любіть", словами із вірша В. Сосюри.  Бо чого ж ми варті без мови!?  Вона є скарбницею народний, духовних надбань, оберегом наших традицій і звичаїв, запорукою інтелектуального розвитку і поступу в загальнолюдському житті. 

Переможцями в турнірі стали учні 6-А класу, команда "Дзвіночки",  учасниками якої були Сокалюк Я.,  Шайтан А., Голокоз С.,  Дреможенко А.,  Волокових О., Токар А.

Вітаємо з перемогою!


Галерея