Сьогодні у ліцеї був проведений мовний турнір"Мово рідна, рідне слово! " серед учнів 6 класів.
Учні виконували різні види завдань у командах, які сприяли розвитку розумових і мовленнєвих здібностей , пам`яті, спостережливості, відповідальності, розширенню їхньго кругозору, поваги до української мови.
Мовний турнір був проведений під закликом "Вивчайте, любить свою мову, як світла Вітчизна любіть", словами із вірша В. Сосюри. Бо чого ж ми варті без мови!? Вона є скарбницею народний, духовних надбань, оберегом наших традицій і звичаїв, запорукою інтелектуального розвитку і поступу в загальнолюдському житті.
Переможцями в турнірі стали учні 6-А класу, команда "Дзвіночки", учасниками якої були Сокалюк Я., Шайтан А., Голокоз С., Дреможенко А., Волокових О., Токар А.
Вітаємо з перемогою!



